In vitro – Refundacja Kraków

Bezpłatne in vitro dla mieszkańców Krakowa

  • Angelius Leczenie Niepłodności jest realizatorem „Gminnego Programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa”. Strategicznym partnerem Angelius w Warszawie jest OVIklinika, z którą połączył kompetencje, wiedzę, specjalistów i miejsce, by razem skutecznie leczyć niepłodność.
  • Kwota refundacji to 5000 zł do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego (przy procedurze adopcji zarodka dofinansowanie wyniesie do 2,5 tys. złotych). Poniżej znajdziecie szczegółowe kryteria kwalifikacji, zakres, opis procesu i wymogi formalne.
  • Diagnostykę i badania niezbędne do rozpoczęcia leczenia wykonuje strategiczny partner ośrodka – OVIklinika w Warszawie.
  • UWAGA! Od 11 maja rozpoczyna się nabór wniosków.
    Rejestracja par będzie prowadzona bezpośrednio u nas w ośrodku.
  • Więcej informacji o programie można uzyskać dzwoniąc pod numer: +48 22 112 56 00

Jakie kryteria musi spełniać para, aby została zakwalifikowana do programu?

  • wiek kobiety mieści się w przedziale 20 – 42 lat,
  • są mieszkańcami Krakowa,
  • mają stwierdzoną i potwierdzoną dokumentacją medyczną bezwzględną przyczynę niepłodności lub przeszły nieskuteczne leczenie niepłodności w okresie 12 miesięcy poprzedzających zgłoszenie do programu.

Program finansowany jest przez m.st. Kraków w ramach programu
polityki zdrowotnej pn. „Gminny Program Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla mieszkańców Krakowa”

Napisz do nas

Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie
Provita Sp. z o.o.  z siedzibą w Katowicach ul. Fabryczna 13D  jest Administratorem Danych Osobowych. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Zgoda

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.